Ochrana majetku JABLOTRON 100+
Vymeňte aj Vy svoj starý alarm za nový, JABLOTRON 100-ka sa ozaj oplatí

JABLOTRON 100+ je kvalitný elektronický zabezpečovací systém s jednoduchým ovládaním, s možnosťou pripojenia na pult centralizovanej ochrany napr. PCO JABLONET PRO. Je určený na ochranu objektov vo vyhotovení ako drôtový (zbernicový), ale aj bezdrôtový systém a preto ponúka flexibilné riešenie elektronického zabezpečenia pre takmer akýkoľvek objekt. Je vhodný pre všetky rodinné domy, bytové priestory, obchody, kancelárie, sklady, dielne ...

Alarm môže hlásiť nielen vlámanie, požiar, záplavu, prepadnutie, zdravotné ťažkosti, ale aj merať teplotu, riadiť kúrenie a prípadne ovládať rôzne pripojené elektrické zariadenia a spotrebiče podľa kalendára alebo vzdialene prostredníctvom Vášho internetového pripojenia cez mobil, tablet alebo osobný počítač.

Teraz novinka pre kúrenie, pomocou termostatov JA-110TP, 150TP a bezdrôtových ventilových hlavic JB-150N-head je možné riadiť už aj Vaše kurenie (plynové, elektrické, centrálne-panelákové vykurovanie).

 

                    

Technické informácie ohľadom výrobkov Jablotron a noviniek nájdete na stránke výrobcu www.jablotron.sk

Správny výber alarmu   Leták produktu JA-100   Brožúra MyJABLOTRON   Bezpečnostná SIM-karta   Ocenenia   Schéma

Zónová regulácia kúrenia

Ovládejte kúrenie pohodlne pomocou zónovej regulácie JABLOTRON v celom dome z jedného miesta, bezdrôtovo alebo drôtovo.

riadiaca jednotka kurenia dotykový displejtermostattermohlavica

 Regulácia kúrenia Leták    Regulácia kúrenia Katalog    Regulácia kúrenia výrobky  Príklady využitia   Stránky výrobcu Jablotron

Kvalitné kamerové systémy pre všetkých za skvelé ceny

Montáž, servis a údržba analógových, HDCVI a IP kamerových systémov, záznamových zariadení a príslušenstva značky DAHUA a CAMplus pre komplexné riešenie kvalitného monitorovacieho systému s možnosťou prepojenia prostredníctvom internetu s Vaším mobilom, tabletom alebo osobným počítačom. Cenovú ponuku vypracujeme bezplatne na základe obhliadky objektu...

Pre vzdialený monitoring už nie je potrebná platená verejná statická IP adresa od Vášho poskytovateľa internetových služieb a o všetko sa postará server P2P bezplatne. Apka gDMSS pre android a iDMSS pre iOS ako aj sw SmartPSS pre PC sú taktiež pre užívateľov bezplatné.

Technické informácie ohľadom výrobkov Dahua nájdete na stránke výrobcu

www.dahua.sk    Leták produktov Dahua     www.dahuasecurity.com

 

Kontaktné údaje servis

Technická podpora nonstop Považská Bystrica Púchov Bytča Beluša Ladce 

alarm.servis.pb@gmail.com    ..    www.alarm-servis.sk

    0950 544 740                   odporúčame

 

O nás

Firma JARPO, s.r.o. bola založená v roku 2011. Okrem iných obchodných aktivít sa zaoberáme predovšetkým poskytovaním technickej služby na ochranu majetku a osoby v rozsahu: montáž, údržba a oprava zabezpečovacích systémov a poplachových systémov pre región Považská Bystrica a blízke okolie.

Na kvalifikovanú montáž zabezpečovacích systémov JABLOTRON sme certifikovaný výrobcom, nakoľko sa zúčastňujeme pravidelných odborných školení organizovaných Akadémiou JABLOTRONZároveň sme držiteľmi licencie na poskytovanie Technickej služby od Krajského riaditeľstva policajného zboru, ktorá nás oprávňuje montovať zabezpečovacie systémy v súlade s legislatívou SR. (overenie platnosti licencie)

Realizujeme systémy elektronického zabezpečenia pre objekty ako rodinné domy, byty, chaty, stánky, výrobné haly, sklady, školy, a administratívne budovy ...

Taktiež poskytujeme čiastočné riešenia a služby v oblasti slaboprúdových moderných technológií. Niektoré inštalácie sme riešili subdodávateľským spôsobom, pre partnerské spoločnosti, s ktorými spolupracujeme subdodávateľskou formou.

V regióne sme sa etablovali ako firma, ktorej prvoradou úlohou je poskytovať kvalitné služby za prijateľné ceny.

Vždy sa snažíme o optimálne cenovo dostupné riešenia, poskytujeme skvelý servis a máme férové jednanie.

 

V záujme ochrany informácií ohľadom zabezpečenia zámerne neuvádzame žiadne referencie, detaily a ani adresy a názvy firiem našich zákaznikov.

Zaručujeme maximálnu diskrétnosť a kvalitu poskytovaných služieb.

 

Obhliadka objektu a následne vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky, vrátanie návrhu technického riešenia sú vždy bezplatné

Na žiadosť zákazníka sme v prípade potreby po predchádzajúcej dohode k dispozícii aj mimo pracovnej doby.

V prípade, že máte záujem o naše služby alebo potrebujete v uvedenej oblasti poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom uvedených kontaktov.

Naša profesionálna a ochotná technická podpora je Vám pripravená kedykoľvek poradiť po telefóne alebo emailom.

 

Nie sme e-shop, tento web slúži ako katalóg, t.j. prehľad poskytovaných služieb a informácii o možnosti objednať si naše služby telefonicky alebo e-mailom viď. kontakty.

Nie sme platiteľ DPH a preto môžme naším zákazníkom predmetné služby poskytovať až o 20% lacnejšie.  Ceny za poskytované služby dohodou.

 

Podnikateľské subjekty - platitelia DPH si môžu tovar výhodne zakúpiť na objednávku prostredníctvom nášho distribútora zabezpečenia Miro computers, s.r.o.            

kontakt na  www.mirocomputers.sk

 

Tešíme sa na spoluprácu s Vami Cool